DLACZEGO WARTO?

lamp

POZNASZ NAJNOWSZE TRENDY BRANŻOWE

handshake

NAWIĄŻESZ NOWE KONTAKTY BIZNESOWE

head

ZDOBĘDZIESZ CENNĄ WIEDZĘ I POZNASZ NOWOŚCI RYNKU

visitors image 1

Facade Expo to krótsza droga do poznania pełnej oferty sektora i podpisania kontraktów na korzystnych warunkach. Podczas wydarzenia obecne będą bowiem osoby decyzyjne w firmach, kierownicy, menedżerowie, dyrektorzy i właściciele. To znacząco ułatwi podejmowanie decyzji o wspólnej biznesowej przyszłości i przyniesie korzystny dla obu stron efekt w postaci intratnych kontraktów.

Dodatkowo wydarzenie jest jednym z najlepszych sposobów na dokonanie przeglądu i oceny kondycji branży. Dzięki dialogowi z wystawcami, liderami biznesu i ekspertami, którzy wystąpią podczas Kongresu Branży Elewacyjnej, można zdobyć cenną wiedzę o środowisku biznesowym, perspektywach na nadchodzące miesiące i największych wyzwaniach, z którymi może się w tym czasie mierzyć cały sektor.

visitors image 2

Ptak Warsaw Expo to miejsce spotkań przedstawicieli całej branży. Na Facade Expo znajdziesz dokładnie to, czego szukasz: nowe kontakty i produkty oraz świeże inspiracje dotyczące zagadnień, które napędzają całą branżę. Na naszych targach uczestniczyć będą producenci i wykonawcy z zakresu materiałów izolacji na elewacje, chemii budowlanej, innowacyjnych rozwiązań dla elewacji, rusztowań i podnośników, a także tych działających w branży BHP. Tym samym cały sektor zgromadzi się w jednym miejscu.

Facade Expo to doskonała okazja byś mógł porównać i dokładnie przeanalizować wszystkie dostępne na polskim rynku oferty dedykowane branży. Zarejestruj się i otrzymaj zaproszenie na targi.

Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

PTAK WARSAW EXPO – NAJLEPIEJ SKOMUNIKOWANE CENTRUM TARGOWE W POLSCE!

Największy obiekt targowy w Polsce oraz Europie Środkowo-Wschodniej

143 000 m2 powierzchni wystawienniczej
500 000 m2 powierzchni zewnętrznej
SAMOLOTEM

Do Ptak Warsaw Expo z Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina dotrzeć można w niespełna 10 minut! Nasze Centrum jest również dogodnie położone względem lotniska w Modlinie oraz Łodzi.

POCIĄGIEM

Warszawa posiada trzy stacje kolejowe dla pociągów dalekobieżnych: Dworzec Centralny (Warszawa Centralna), Dworzec Wschodni (Warszawa Wschodnia) oraz Dworzec Zachodni (Warszawa Zachodnia). Z dworca zachodniego do Ptak Warsaw Expo można dojechać samochodem już w 13 minut (wg Google).

AUTOBUSEM MIEJSKIM

Autobusy linii 703, 711 z zajezdni Krakowska P+R do przystanku „Paszków” lub autobus 733 do przystanku „Centrum Mody”. Uwaga! „Przystanek Paszków” i „Centrum mody” mieszczą się w II strefie biletowej. W bilety zaopatrzyć się można w większości kiosków, w biletomatach oraz autobusach.

SAMOCHODEM

Ptak Warsaw Expo znajduje się bezpośrednio przy trasie S8 w kierunku na Katowice. Zjazd Paszków. Dojazd z okolic lotniska Okęcie zajmie około 10 minut. Z centrum Warszawy – 15 minut. Z parkowaniem nie będzie problemu, nasze centrum dysponuje 15 000 miejsc parkingowych!